نمایشگاه اگروفود تهران 1403
۰
نمایشگاه اگروفود

شرکت خرمابن جنوب حضور موفقی در نمایشگاه اگروفود تهران 1403 داشت. این نمایشگاه که هر سال در خرداد ماه برگزار می‌شود، یکی از بزرگترین و معتبرترین رویدادهای مربوط به صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته در ایران است.
غرفه شرکت خرمابن جنوب در سالن میلاد، شماره‌های 39، 40, 41 و 42 با استقبال گرم بازدیدکنندگان، همکاران و علاقه‌مندان مواجه شد. در طول نمایشگاه، تیم ما فرصتی داشت تا محصولات و خدمات متنوع خود را به نمایش بگذارد و با دیگر فعالان صنعت به تبادل تجربیات بپردازد.

از دیدارهای مهم در این نمایشگاه می‌توان به بازدید مقامات دولتی، تجار و سرمایه‌گذاران بین‌المللی اشاره کرد که زمینه‌های همکاری و توسعه صادرات را بررسی کردند. این فرصت‌ها نشان‌دهنده اهمیت و تأثیرگذاری نمایشگاه اگروفود تهران در معرفی و تقویت صنایع کشاورزی و مواد غذایی ایران است.

در ادامه می‌توانید عکس‌هایی از غرفه خرمابن جنوب و دیدارهای مهم در طول نمایشگاه مشاهده کنید:

حضور موفق خرمابن جنوب در نمایشگاه اگروفود تهران 1403، گامی مهم در جهت توسعه و معرفی محصولات با کیفیت این شرکت و ایجاد ارتباطات مؤثر با دیگر فعالان صنعت بود. امیدواریم با ادامه این روند، بتوانیم نقش مهمی در رشد و توسعه صنعت کشاورزی و مواد غذایی ایران ایفا کنیم.

از تمامی بازدیدکنندگان و همکاران که با حضور گرم خود ما را حمایت کردند، صمیمانه تشکر می‌کنیم و امیدواریم در رویدادهای آینده نیز با شما دیدار کنیم.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0